KONST / Litografier / Färglitografi 12538092
nr 1253 8092
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 207/310. Motivet: 30x22
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:01:50
100 kr
150 kr
200 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson